DREVSTING s.r.o. Košice - výroba a montáž - drevené eurookná , historické okná ,  vchodové dvere , posuvné dvere , interiérové dvere , schody ,  garážové brány , zimné záhrady.

Produkty Služby
Naša spoločnosť Vám ponúka tieto služby :
Konzultácie a poradenstvo – našim zákazníkom ponúkame bezplatné poradenstvo v oblasti výberu typu okna a dverí, použitých materiálov a doplnkov.
Kalkulácia ceny – na požiadanie bezplatne vypracujeme podrobnú cenovú ponuku s položkovitým rozpočtom ponúkaných výrobkov a prác, prípadne Vám na základe aktuálne prebiehajúcej akcie ponúkneme zvýhodnenú cenu na naše výrobky.
Zameranie – pri zameraní otvorov na stavbe určíme výrobné rozmery výrobkov a po dohode so zákazníkom stanovíme otváravosť, tvar a osadenie okien a dverí. Po odbornom zameraní stavebných otvorov našimi pracovníkmi preberáme plnú zodpovednosť za rozmery dodaných výrobkov. Táto služba je po objednaní výrobkov bezplatná.
Vyhotovenie výrobkov – vyrobíme okná a dvere podľa požiadaviek zákazníka. Dodacia lehota sa vzávislosti od typu výrobku pohybuje od 4-8 týždňov.
Doprava - objednané výrobky dopravíme na miesto stavby.
Demontáž - demontujeme staré výplne, zabezpečíme ich odvoz a likvidáciu.
Montáž – naše výrobky Vám namontujú zaškolení pracovníci s dlhoročnými skúsenosťami pri použití najkvalitnejších montážnych materiálov a predpísaných technologických postupov.
Stavebné vysprávky – zabezpečíme všetky murárske práce spojené s úpravou ostení po montáži výrobkov.
Záručný a pozáručný servis - poskytujeme na všetky dodané výrobky a práce pri dodržaní záručných podmienok uvedených v záručnom liste a návode na použitie, ktoré zákazník obdrží po ukončení prác a dodávok.
Doplnky
DREVSTING s.r.o.
info: 0905 489 069
 

 

 drevo DREVOMAX       kovanie GU  /  MACO         farba ADLER  /  RENNER       sklo NITRASKLO        montáž TREMCO ILLBRUCK  /  WURTH