DREVSTING s.r.o. Košice - výroba a montáž - drevené eurookná , historické okná ,  vchodové dvere , posuvné dvere , interiérové dvere , schody ,  garážové brány , zimné záhrady.

Produkty O spoločnosti
Drevsting s.r.o. je renomovaný výrobca s 15 ročnou praxou v produkcii drevených stavebno-stolárskych výrobkov. Vyrábame drevené eurookná, dvere, brány, výklady, presklenné fasády a zimné záhrady. Súčastne ponúkame množstvo doplnkov súvisiacich s našimi výrobkami – vnútorné a vonkajšie parapety, žalúzie, siete proti hmyzu a prípravky na ošetrovanie. Poskytujeme kompetné služby spojené s výmenou okien – zameranie, dopravu, demontáž, montáž, stavebné vysprávky a servis. Na kvalitu výrobkov a služieb kladieme vysoký dôraz - výrobky sú vyrobené z najkvalitnejších certifikovaných materiálov na základe špičkovej najmodernejšej technológie a plne vyhovujú vysokým nárokom na zvukovú a tepelnú izoláciu, dlhú životnosť, funkčnosť a luxusný vzhľad, čím spĺňajú požiadavky i toho najnáročnejšieho zákazníka. Veríme, že Vám budú naše výrobky dlho prinášať radosť a úžitok.

Na všetky Vaše otázky Vám radi odpovieme osobne, telefonicky, príp. e-mailom.


Za Vašu dôveru Vám vopred ďakujeme.

 

                      

 

Doplnky
DREVSTING s.r.o.
info: 0905 489 069
 

 drevo DREVOMAX       kovanie GU  /  MACO         farba ADLER  /  RENNER       sklo NITRASKLO        montáž TREMCO ILLBRUCK  /  WURTH