DREVSTING s.r.o. Košice - výroba a montáž - drevené eurookná , historické okná ,  vchodové dvere , posuvné dvere , interiérové dvere , schody ,  garážové brány , zimné záhrady.

Produkty Eurookná
Drevené eurookná sú okná, ktoré majú lepšie tepelno - izolačné vlastnosti, netvoria tepelné mosty, sú zdravé a ekologické pre celé generácie, jednoducho sú príjemné. Patria k najvýznamnejším prvkom každej stavby a preto sa na ich výrobu kladú vysoké nároky.
Pre okná je drevo stále jedným z najlepších materiálov, ktorého vlastnosti v kombinácii s novými konštrukciami garantuje vynikajúce mechanicko- fyzikálne vlastnosti.
Vyrábané tipy: 1-krídlové, 2-krídlové, 3 a viac krídlové, pevné, otváravé, sklopné, otváravo-sklopné, posuvné a atypické tvary.

Materiál:
Certfikované 3-vrstvovo lepené drevené eurohranoly zaručujú svojou konštrukciou vysokú pevnosť a stabilitu výrobku .
Druh dreviny:
smrek, borovica – najpoužívanejšie a cenovo najprístupnejšie dreviny v prevedení nadpájanom a fixnom
meranti - obľúbená drevina s netradičným vzhľadom dodávaná vo fixnom prevedení, zdôvodu rozdielnej farebnosti jednotlivých hranolov je vhodnejšia pre tmavšie odtiene
dub – výrobky z tejto dreviny sú odolné a trvanlivé, nevýhodou je vysoká cena a horšia tepelná izolácia oproti mäkkým drevinám

SMREK MERANTI DUB

Kovanie:
Najmodernejšie celoobvodové kovanie so štrbinovým vetraním a s antikoróznou úpravou zn. MACO / GU garantuje bezproblémovú funkčnosť, jednoduché ovládanie a vysokú bezpečnosť okien. Podľa rozmerov a stupňa výbavy má kovanie rôzny počet bezpečnostných uzáverov, poistku proti vyveseniu krídla a poistku proti chybnej manipulácii s kľučkou.
Všetky otváravo-sklopné okná sú štandardne vybavené štrbinovým vetraním – mikroventiáciou.
Rámová okapnica s prerušeným tepelným mostom a krídlová okapnica z eloxovaného hliníka chránia najviac namáhané časti povrchovej úpravy výrobkov.

Súčasťou okna je bezpečnostná kľučka HOPPE Secustik v rôznych prevedeniach a farebných odtieňoch. Objektová kľučka HOPPE Secustik má jednotný tvar a farbu pre okennú a vchodovú kľučku.

                      

Secustik® - okenná kľučka s výrazným dôrazom pre Vašu bezpešnosť

- obsahuje mechanizmus proti neoprávnenému posunutiu okenného kovania . Pri pokuse o vlámanie  zaisťovacie kolíky znemožnia otočenie kľučky z vonkajšej strany okna - kľučka sa zablokuje. Otáčaním kľučky zapadajú pružne uložené zaisťovacie kolíky do špeciálnych drážok a tým kľučka vydáva typický zvuk Secustik - "počuteľné plus" pre Vašu bezpečnosť.

       

Povrchová úprava:
Zárukou dlhej životnosti a bezchybného vzhľadu okien je kvalitná povrchová úprava. Pozostáva zo základnej impregnácie máčaním /ochrana proti škodcom a pliesňam/ a vysokotlakým nanesením hrubovrstvej lazúry, ktorá sa vyznačuje výbornou odolnosťou voči poveternostným vplyvom / UV žiareniu / a vysokou pružnosťou. Používame ekologické vodou riediteľné farby zn. Adler, ICA, Renner, Sikkens       s možnosťou výberu zo širokej ponuky odtieňov podľa vzorkovníka.
Okná sú očami Vášho domova a správna  voľba povrchovej úpravy pomôže zvýrazniť ich krásu a predĺžiť ich životnosť.

Vzorky farieb na smreku:

Vzorky farieb na meranti:

Zasklenie:
Zasklenie má podstatný vplyv na celkové termoizolačné vlastnosti a preto naše výrobky osadzujeme kvalitným izolačným dvojsklom a trojsklom zn. NITRASKLO a CEGLASS. Najpoužívanejšie sú termoizolačné dvojsklá CLIMAPLUS ULTRA N s koeficientom prestupu tepla
U=1,0 W/m2K a špeciálnym rámikom - dištančný profil z ušľachtilých teplo nevodivých materiálov tzv. teplý okraj „WARM EDGE“ izolačného skla zvýšuje teplotu tvorby kondenzátu na spodnom okraji izolačného skla, ktorý eliminuje tepelný most a tým zlepšuje tepelnoizolačné vlastnosti skla i celého výrobku. Pri termoizolačnom trojskle je koeficient prestupu tepla U=0,7 W/m2K + teplý okraj WARM EDGE.
Ďalej ponúkame ornamentové, zvukovoizolačné, bezpečnostné izolačné sklá a sklá s protislnečnou ochranou.

Rezy izolačných skiel

dvojsklo trojsklo
SGG CLIMAPLUS®ULTRA N SGG CLIMATOP®ULTRA N KR
 

Hlavné výhody nového profilu našich výrobkov:
- zaoblený softový oderuvzdorný profil predlžujúci životnosť povrchovej úpravy
- dekompresná komora v ráme, ktorá zabezpečuje vyrovnanie tlaku medzi exteriérom     a interiérom
- zaoblené vnútorné hrany profilu
- hlbšie osadenie termoizolačného skla, ktoré eliminuje rosenie skiel
- prerušený tepelný most, naliehavka tesnenia je na drevo a nie na hliníkovú okapnicu - ako u zastaralého profilu iných výrobcov okien -  pri ktorom skondenzovaná voda namŕza na hliníkovej okapnici
- 3 tesnenia / dorazové tesnenie, vnútorné akrylátové tesnenie, tesnenie na okapnici /

Rez dreveným eurooknom Softline profil 68 / 78
 
Profil 68 – IZOLAČNÉ DVOJSKLO
hrúbka rámu 68mm, 3 vrstvovo lepený hranol
hrúbka skla 24mm /4-16-4/ s U=1,0+argon W/m2K
Profil 78 – IZOLAČNÉ TROJSKLO
hrúbka rámu 78mm, 4 vrstvovo lepený hranol
hrúbka skla 36mm /4-12-4-12-4/ s U=0,7+argon W/m2K


 

Doplnky
DREVSTING s.r.o.
info: 0905 489 069
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

drevo DREVOMAX       kovanie GU  /  MACO         farba ADLER  /  RENNER       sklo NITRASKLO        montáž TREMCO ILLBRUCK  /  WURTH