DREVSTING s.r.o. Košice - výroba a montáž - drevené eurookná , historické okná ,  vchodové dvere , posuvné dvere , interiérové dvere , schody ,  garážové brány , zimné záhrady.

Produkty Doplnky
Vnútorné parapety sú vyrobené z masívu v hrúbke 28mm a sú povrchovo upravené rovnakou technológiou ako okná.

Vonkajšie parapety sú vyrobené z hliníka vo farebnom prevedení – biela, hnedá, zlatý dub, elox. Povrch vonkajších parapetov je chránený priesvitnou fóliou. Súčasťou vonkajších parapetov sú plastové koncovky vo farbe parapetu.

Interiérové celotieniace hliníkové žalúzie – tento typ je najpoužívanejším typom žalúzií drevené okná. Slúži k optimálnemu zatieneniu interiéru , ako aj estetickému dotváraniu interiéru. Táto žalúzia je určená do prostredia s relatívnou vlhkosťou φ ≤ 70%.
Žaluzie sú ovládané retiazkou , ktorá slúži k nakláňaniu a vyťahovaniu lamiel. Nosník žalúzie je dodávaný v niekoľkých farebných vyhotoveniach .Lamely a ostatné doplnky sú tiež farebne voliteľné podľa aktuálneho vzorkovníka.

Protihmyzové sitá sú vyrobené zo sklenného vlákna osadeného do hliníkového rámu. Okenné sitá sú k oknám prichytené pomocou hliníkový plieškov, sú demontovateľné a montáž si nevyžaduje mechanické poškodenie okna. Dverové sitá na balkónové dvere sú vyrobené zo širšieho hliníkové profilu, majú závesy so samozatváračom, magnetické prichytenie a madlo.

Prípravky na údržbu.
Napriek výbornej odolnosti povrchovej úpravy voči poveternostným vplyvom je potrebné okná a dvere pravidelne ošetrovať, čím sa predlžuje životnosť povrchovej úpravy a tým aj funkčnosť celého výrobku. Prípravky určené na údržbu drevených okien a dverí povrchovo upravených lazúrovacími a krycími lakmi sú vyrobené na báze aktívnej čistiacej substancie a vybraných živíc. Nanesením prípravku na výrobok dosiahnete uzatvorenie mikroskopických trhlín a pórov lakového filmu na exteriérovom a interiérovom povrchu, oživenie farieb a zvýšenie lesku.
Ponúkame Vám kompletné udržiavacie sady od jednotlivý výrobcov a to podľa typu použitej povrchovej úpravy.

Doplnky
DREVSTING s.r.o.
info: 0905 489 069
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 drevo DREVOMAX       kovanie GU  /  MACO         farba ADLER  /  RENNER       sklo NITRASKLO        montáž TREMCO ILLBRUCK  /  WURTH